Yellow Pages Ve İstanbul’daki Restoranlar

0
image_5244

Her semti birbirinden farklı ve güzel olan harika bir şehir olan İstanbul, en fazla nüfusa sahip olan ilimizdir ve farklı kültürleri de içerisinde barındırmaktadır. Uzakdoğu, Avrupa, Hint, Kore, Türk mutfağı gibi çeşitli yemek kültürlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Sebebi ise farklı coğrafyada yaşayan kişilerin iş, eğitim veya farklı sebeplerden dolayı İstanbul’u tercih etmesi ve yeni evi olarak benimsemesinden kaynaklanmaktadır. Kültür çeşitliliği arttıkça, talep edilen hizmet olan “yemek” kültürümüzde çeşitlenmektedir.

 

Restoranda; çalışanların davranışları ve birbirleriyle olan iletişimi, servis hızı, yemek dışındaki hizmetlerin varlığı (çocuklar için oyun alanı gibi) ve yemek için ödenmesi gereken para bizleri etkileyen en önemli faktörlerden bazılarıdır. Bu bilgilere ulaşmak ise artık çok kolay. Yellow Pages adresinden İstanbul’daki restoranlar için arama yaptığınız zaman, mekânlarla ilgili detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Mekânın adresi, telefonu, ödeme biçimleri, aldığı yorumlar ile ön bilgimizi edinmiş oluyoruz.

 

Eşinizle özel bir kutlama için veya dışarıda yemek yemek istediğinizde, arkadaşlarınızla yeni yerler keşfetmek için, iş toplantılarınızda tercih edilen yerlerin seçimi için İstanbul’da farklı bir mekân mı arıyorsunuz? Hemen İstanbul’daki restoranları bulmak için tıklayın. Hangi semtte ne tarz yemek yiyebileceğinizi, giden müşterilerin o mekân için yazdıkları yorumları ve kaç puan aldıklarını öğrenebilirsiniz. Çekilmiş olan fotoğraflar sayesinde mekânı önceden inceleyebilme imkânınızda bulunmaktadır.

 

Yellowpages.com.tr adresine tıkladığınız zaman, sağ üst köşede bulunan haritalar özelliği sayesinde, gitmek istediğiniz yerin adresine kolaylıkla ulaşabilir, farklı alternatifleri görebilir ve farklı semtlere geçiş yaparak farklı mekânları inceleyebilirsiniz. Mekânların işaretlenmiş olması özelliği sayesinde, restoranların web sitelerine göz atabilirsiniz. Makaleler kısmından ise, ziyaret edilmiş restoranlar hakkında yazılanları inceleyebilir ve gitmeden önce kendinize notlar alabilirsiniz. Benzer kategoriler kısmı ile farklı kategorilerdeki mekânlarla ilgili bilgileri inceleyebilir, en son eklenen firmalar arasından seçimizi yapabilirsiniz. İstanbul’daki restoranları bulmak için tıklayın, yeni yerler keşfetmenin vermiş olduğu güzel duyguyla birlikte keyfinize keyif katın!

 

Yazar hakkında

yorum yok

Canchanchara Tarifi: Mojito’ nun Ballısı

  photocredit Neden Küba’ yı bu sene görmeliyim? yazımda da dile getirdiğim gibi, Küba’ ya gittiğimizde Canchánchara içmem lazım… Küba’ nın Trinidad şehrinde ortaya çıkan bir çeşit ...
%d bloggers like this: