Ucuz Bilet Peşinde Koşmaktan Yorulanlar Buraya!

image_5419

 

Zamanın çok kıymetli olduğu bir dönemde yaşıyoruz ve artık hiç kimse şehir dışına çıkması gerektiğinde yolda saatlerce zaman harcamak istemiyor. Elbette herhangi bir yere ulaşmanın en kısa yolu uçak seyahatlerini seçmek oluyor. Ancak bu noktada da ucuz bilet bulma telaşı başlıyor. Çok sayıda kişi ucuz uçak bileti alabilmek için seyahatini erteleme kararı dahi alabiliyor.

Oysa ucuz bilet bulmanın çok daha kolay bir yolu var. Eğer siz de uçak seyahatlerinde ucuz bilet peşinde koşmaktan yorulduysanız Ucuzabilet.com adresine tıklayın. Çünkü bu adres yolculuk yapacağınız iki kent ya da ülke arasında en uygun biletleri sunan firmaları, sefer saatleri ile birlikte karşınıza çıkarıyor. Hava yolu firmalarını tek tek arayarak bilet fiyatı sorgulaması yapmanıza gerek kalmıyor.

Seyahat Planlaması Yapmadan Önce Bu Adrese Tıklayın!

Aslında uygun bilet bulmayı sağlamak, bu adresin tek meziyeti değil. Aynı zamanda gezi ya da tatil planlarınızı da en ekonomik şekilde yapmanızı sağlıyor. Peki, bunu nasıl başarıyor diye merak ettiğinizi biliyoruz. Hemen açıklayalım. Siteye tıkladığınızda ana sayfada bir harita var. Haritada Türkiye de dahil olmak üzere tüm ülkelere ve tüm kentlere uçuş için biletleri ne kadara satın alabileceğiniz görülüyor. Üstelik fiyatlar gerçek çünkü bu harita sürekli güncelleniyor.

Uçak Biletini 9 Taksitle Alma Şansı Sunuyor!

Sitenin bir de alarm sistemi var. Gitmek istediğiniz ülke ya da şehri işaretliyorsunuz. Ardından hangi tarihte, kaç kişi olarak yolculuk yapmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Sefer için bilet ücretleri değiştiğinde anında haberdar ediliyorsunuz. Üstelik her destinasyon için alarm sistemini kullanabilirsiniz. Biletlerinizi kredi kartınız ile taksitlerle satın alma şansı da sunuyor.

Site üzerinden seçtiğiniz bileti rezerve edebiliyor ve opsiyon süresi sona erene kadar bekleyebiliyor, sonrasında satın alabiliyorsunuz. Kararsız kaldığınız zamanlarda bu hizmetin adeta hayat kurtardığını bilmenizde fayda var. Pek çok adreste olduğu gibi gördüğünüz fiyatın üzerine bir rakam eklenmiyor. Sitenin size gösterdiği uçak bileti fiyatı ne ise aynı rakamla satın alma işleminizi yapabiliyorsunuz. Aslında siteye üye olduğunuzda farklı pek çok hizmetten de hiçbir ücret ödemeden faydalanmak mümkün olabiliyor.

 

Yazar hakkında

18 Saatte Viyana Gezilecek Yerler

18 Saatte Viyana yazım Mayıs 2016′ da havayolu dergisi Pegasus Magazine’ de yayınlandı. Dergiye pdf olarak ulaşmak için Pegasus Magazine sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Viyana, uzun ...
%d bloggers like this: