Lost in Amsterdam

3

Amsterdam’ da kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir mekan arıyorsanız adresiniz Lost in Amsterdam! Burası şehrin göbeğinde, tren istasyonun sadece 4-5 dakika uzağında, Türk sahibinin 12 yıldır büyük bir özenle işlettiği bir bar, bir nargile kafe.

İçeri girer girmez sıcacık bir gülümsemeyle karşılanacağınız, rahat bir ortam. Kokteylleri harika. Nargile’ nin tadı bir başka güzel. Hele ki el dokuması kilimlerin üstüne ayakkabılarınızı çıkartıp minderlere yayılma keyfi yok mu, işte Amsterdam’ da başka bir yerde bulamayacağınız bir lüks.

Hergün sabah 07:45′ te açılan Lost in Amsterdam gece 03:00′ ye kadar hizmet veriyor. Sakince güne başlayan Lost in Amsterdam günün ilerleyen saatlerinde hareketleniyor. Özel günlerdeki partiler çok renkli oluyor.

Dört sene önce cadılar bayramını burada geçirmiştim. İnanılmaz eğlenceliydi. Bu sefer Amsterdam’ a geldiğimde Lost in Amsterdam’ a tekrar gittim. Bu sefer erken saatte kahve içmek için.

Eğer Amsterdam’ da rahat, kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz, eğlenceli bir mekan arıyorsanız Lost in Amsterdam’ ı çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Adres: Nieuwendijk 19hs, Amsterdam

http://www.lostinamsterdam.com/

Görüşmek üzere
supernicevisit

Yazar hakkında

yorum yok

Mardin’ de Mırra

Doyamadım Mardin’ i gezmeye keşfermeye doyamadım! Bir daha gitmek istiyorum 2 gün daha. Bu sefer Mardin’ den dışarı adım atmam. Doyasıya Mardin!  Özellikle gün batımında ...
%d bloggers like this: