Hollanda’ da Outlet keyfi

0
image_2365

Roermond supernicevisit

Roermond, supernicevisit

Roermond Hollanda’ nın küçücük şehirlerinden bir tanesi. Sessiz sakin..

Peki buraya neden gidelim derseniz, cevabım outlete gitmek için olacak. Avrupa’ daki ülkelerin çoğunda bulunan McArthurGlen Designer’s Outlet’ in en güzellerinden biri burada. Designer’s Outletlerin tüm şehirlerde mimarisi aynı. Kocaman açık alana kurulu, genelde sarı, turuncu, beyaz tonlarda minik minik mağazalar… Aklınıza gelebilecek tüm ünlü markaların mağazası var burada. Armani, Gucci, Calvin Klein, Ralph Lauren, Michael Kors ilk aklıma gelenler..

Roermond outlet supernicevisit

Roermond supernicevisit

Roermond supernicevisit

Roermond’ da bulunan bu outlette birçok çeşit var. Fiyatları oldukça uygun. Normal dönemlerde fiyatlar %30-40 daha uygun oluyor. Hele birde outletin indirim zamanına denk geldiyseniz, bu oran %70-80 kadar çıkıyor. Bu dönemler genelde ocak ve temmuz ayları oluyor. Normalde de kalabalık olan outletler bu aylarda anababa günü oluyor, sanırsın bedavaya dağıtıyorlar.

Avrupa’ ya tatile çıkıyorsanız ve outlet arıyorsanız öncelikle çevrenizde Designers Outlet var mı diye bakmakta fayda var. Bazı şehirlerden shuttle’ lar kalkıyor. Mesela Viyana ya 40 dakika uzaklıktaki Designers Outlet Parndorf’ a gitmek için Viyana merkezden kalkan shuttlelara binebilirsiniz.

Eğer Hollandadaysanız outlete ulaşmak çok kolay. Hollanda küçük ülke zaten. Bir ucundan diğer ucuna gitmek tren ile max 3 saat sürüyor. Diyelim ki Amsterdamdasınız Roermond trenine binip 1 saat 20 dakika içinde outlete ulaşabilirsiniz. Sonrası daha kolay. İnsan selini takip ettin mi 7-8 dakikalık şehir yürüyüşünden sonra outlettesin.

Outlet ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İyi alışverişler dilerim.

Görüşmek üzere
supernicevisit

 

 

Yazar hakkında

yorum yok

Prag’ a Gitmeden Bilmekte Fayda Var…

Size biraz Prag’ ta işinize yarayabilecek bilgiler vermek istiyorum. Bunları bilmek gezinizi oldukça kolaylaştıracağınızı düşünüyorum.  Ozaman hemen başlıyorum. En önemli kısım: Çek Cumhuriyetinde Çek Kronası ...
%d bloggers like this: