Mavi tur programının keyfini çıkarın!

0
image_5258

Özel bir tatil amacıyla planlama yapıyorsanız tercihleriniz arasına mavi tur yolculuklarını eklemeniz son derece dinlendirici ve eğlenceli olacaktır. Türkiye’nin farklı güzelliklerini görebileceğiniz ve güzel zaman geçirebileceğiniz bu programlarda doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Mavi Tur programları Ege ve Akdeniz kıyılarında severek yapacağınız organizasyonlar olabileceğine inanıyorum. Kısa süre öncesine kadar şairlerin dizelerinde yer alan, ressamların sunumlarında bulunan mavi tur programları, gelişen teknoloji ve imkanların artmasıyla birlikte artık çok daha konforlu bir şekilde yapılıyor. Önceleri balıkçı tekneleriyle yapılan bu organizasyonlar, günümüzde bu amaca uygun yatlarla gerçekleştiriliyor.

Fethiye, tatil için ideal bölgelerin başında bulunuyor. Son yıllarda yıldızı parlayan bu ilçe, sahip olduğu güzellikler sayesinde mükemmel bir en popüler destinasyonlar arasında yer almaya başladı. Muğla’nın ilçesi olan Fethiye, Akdeniz kıyılarının en özel tatil destinasyonlarından birisi konumuna yükselerek farklılığını ortaya koymaya başlıyor. Avrupa’nın en etkileyici bölgesi olarak gösterilen Fethiye, bir yanında Akdeniz’i, diğer yanında ise Baba Dağı’n muhteşemliğini yansıtarak özel bölgeleri oluşturuyor. Sahip olduğu tüm güzellikler sayesinde insanları büyülü bir dünyanın arkasına çeken Fethiye, fırsatlarla dolu tatil olanaklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dünyanın en önemli destinasyonlarından birisi olarak gösterilen Fethiye’de keyfinize keyif katacak tatil olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda karşılaşabileceğiniz alternatiflerin sayısı da bir hayli fazladır.

Kalabalıktan uzakta, daha sessiz ve sakin ortamların keyfini sürmek ve huzur dolu bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz yapmanız gereken tek şey Fethiye’de mavi yolculuk programlarına katılmak olacaktır. Farklı bölgelere ve rotalara gerçekleşecek bu programlarda güzel zaman geçirme şansını değerlendirebilirsiniz. Fethiye’de gerek bireysel gerekse de sevdiklerinizle birlikte mükemmel bir tatil geçirebilme şansı elde edeceksiniz.

Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Kaş ve Demr, Gökkaya, Limanağzı, Fiman Koyu, Tarzan Koyu, Aperlai Koyu, Fırnaz Koyu, Ağa Limanı, Ekincik, Marmaris, Manastır Koyu, Göcek Adası, 12 Adalar, Tersane Koyu, Akvaryum Koyu, Yassıca Adası, Kızılada, Göcek Koyu, 12 Adalar, Hamam Koyu, Manastır Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Rodos, Simi, Serçe Koyu, Kadırga Koyu, Ekincik Koyu gibi el değmemiş alanlara uzanabilirsiniz.

Mavi tur programları genellikle Fethiye Olimpos, Fethiye Kekova, Fethiye Marmaris, Fethiye 12 Adalar ve Fethiye Yunan adaları arasında gerçekleşiyor.

Farklılıkları görebileceğiniz ve muhteşem deneyimler elde edebileceğiniz bu programların keyfini çıkarmak için Alaturka yatçılığı tercih edebilirsiniz. Merkezi Fethiye’de bulunan Alaturka Yatçılık, ultra lüks yatlarıyla size özel bir tatil planlaması gerçekleştiriyor. Fethiye Mavi Tur Paketleri keyif dolu bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz. Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Çalış Plajı ve daha nice güzellikleri bir arada görebileceğiniz Fethiye’de mükemmel fırsatlardan yararlanmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bu güzellikleri fark etmek ve huzurlu bir tatil geçirme düşüncesine sahip olmaktır. Kısa veya uzun süreli farkegerçekleştireceğiniz programlar sayesinde, bol dinlenmeli, çok keyifli, huzur dolu zaman geçireceğinize inanıyorum.

 

Yazar hakkında

yorum yok

1,5 günde dolu dolu Viyana!

Viyana gezilecek yerler & Viyana detaylı gezi rehberi Geçen sene annemler (annemin arkadaşı ve 12 yaşındaki kızı ile beraber) 6 günde 4 şehir gezmeye karar ...
%d bloggers like this: