Ege

Ege’ nin saklı köyleri

4
image_4141

egenin-saklı-koyleri

Bazen seyahat anılarımı yazmaya başlamak çok uzun zaman alıyor. Öyle güzel anılar biriktiriyor oluyorum ki, nereden başlayacağımı, neyi anlatacağımı bir türlü bilemiyorum. Karar veremiyorum. Sonra bu süreç uzuyor gidiyor. Yine çok keyifli ve bu sefer çok anlamlı bir seyahatten birkaç hafta sonra tüm gezimizi bölümler halinde size yazıyorum. 

Bu sefer Ege’ nin saklı köylerini gezdik. Gezimizi Jolly Tur ile gerçekleştirdik. Jolly Blogger Kulübünden bir grup arkadaşımızla beraber çok hoş bir haftasonu geçirdik. İzmir’ e ulaşmamızın ardından, gezimize Birgi köyünden başlayıp, Tire, Şirince, Çamlık, Stratonikeia Antik Kenti, AkyakaÇaybükü (Belen Kahvesi) ‘nü görüo Bozüyük Köyü ile gezimizi sonlandırdık.

birgi köyü (9)

Ege’ nin saklı köyleri gibi çok özel turlar düzenlediği için Jolly Tur‘ a çok teşekkür ediyorum. Yeni kültür rotalarını dört gözle bekliyorum.

İşte, bölüm bölüm Ege’nin saklı köyleri:

Tire Gezisi

Eski Doğanbey Köyü

Şirince Gezisi

bonus: Şirince Şarapları

 

Görüşmek üzere

supernicevisit

Yazar hakkında

4 yorum

yeni yorum yazın

Tribeka Kafe, Graz, Avusturya

Graz’ın en sevdiğim kafesi Tribeka ‘daydım bugün. Yine keyfime keyif kattı burası :) Kafede özellikle kahveler iddiali. Ciabatta ekmeğine yapılmış mozerella, roka ve pestolu sandviçimi yiyip ...
%d bloggers like this: