Ben geldim gezmeler başlasın

0
image_2894

Merhaba,

Kısa bir aradan sonra yine Türkiye’ deyim. Biraz dinlenmece biraz gezmece, biraz tez yazmaca :)
Tezin son dönemlerindeyim Gökçeada’ da butik otel projesi yapıyorum.. Belki birgün gerçek olur kim bilir

Gezi programlarına gelince… şu an Çınarcık ‘ a gidiyorum. Denizotobüsündeyim. Yıllardan sonra ilk defa. Lunaparkta fincanda başım dönene kadar dönmek, sihirbazı seyretmek 3 top dondurma alıp yiyememek, bakkaldan sulugöz, denizden kovayla deniz anası toplayıp asfaltta eritmek :))) (ne fena)… küçüklüğümden hatırladıklarım ;)
Bakalım yıllar sonra Çınarcık beni nasıl karşılayacak.
Bu sefer sabah erken kalkıp yürüyüş yapmak istiyorum sahilde. Birde 5 top dondurma yemek :) ah bi tane daha isteğim var o da taptaze sebze satan Teyze’ den bamya alıp pişirip balkonda yemek. :)

Sonra.. Önümüzdeki hafta Bodrum’ a gideceğim. Doğduğum ilk seneden beri Bodrum’ da geçti yazlarımın büyük bir kısmı. Bol bol Bodrumla ilgili yazılar paylaşacağım. Tıklım tıkış ‘piyasa yerleri’ ben pek sevmiyorum o yüzden öyle haberleri benden alamayacaksınız ama en güzel restoranlar kafeler keyif yapılacak yerler, güzel denizi olan rahat plajlar blogta yerini alacak.

Birde Gökçeada’ ya gitmek istiyorum. 15 Agustos Meryem Ana gününde Gökçeada bir başka güzel oluyormuş. Geçen sefer Gökçeada’ ya gittiğimde mutlaka gel çok güzel oluyor diye herkes söyledi. Henüz karar veremedim açıkçası yol değil ama feribot kuyruğu gözümde büyüyor. Sanki çok olurmuş gibime geliyor ne dersiniz?

Görüşmek üzere,
supernicevisit

Yazar hakkında

yorum yok

Gurme Restoran: Van Vlaanderen Amsterdam

Amsterdam’ a gitmeden her zaman olduğu gibi önce restoranları iyice araştırdık rezervasyonlarımızı haftalar öncesinden yaptırdık. Amsterdam’ daki ilk akşam yemeğimiz için Vanvlaanderen‘i seçtik. Seçimimize önceden ...
%d bloggers like this: