Avrupa’yı Baştan Başa Gezme Vakti!

0

 

prag gezilecek yerler

Yurtdışı gezisi dendiği zaman hepimizin aklına öncelikle Avrupa ve Amerika turu geliyor. Paris’ten Amsterdam’a, Belçika’dan Prag’a kadar tarih, sanat ve kültürün iç içe olduğu birçok ülke ve şehir hem ucuz tatil seçenekleri arasında hem de erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabileceğiniz birçok Avrupa turu bulunuyor. Hangi amaçla gitmek isterseniz her zevke ve bütçeye uygun tatil rotasını Amerika ve Avrupa için kullanabilirsiniz.

 

Balayı Seçeneğinizi Avrupa’dan Yana Kullanabilirsiniz

 

Vizeli ya da vizesiz Avrupa turları balayı tercihlerinde çokça gidilen rotalar arasında yer alıyor. Özellikle Fransa turları son yıllarda oldukça popüler. Düğün telaşı ve yorgunluğu arasında vize derdiyle uğraşmak istemiyorsanız vizesiz Avrupa turu seçeneklerine de mutlaka göz atmalısınız. Balayı tatilinizde Venedik ya da Paris’i gezebilir, İtalya Göller Bölgesi turlarıyla Como Gölü’nde muhteşem bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, Madrid ve Barselona’da Flamenko dansı ile coşabilir, Endülüs turundaki sarayların mistik havasına kendinizi kaptırabilirsiniz.

supernicevisit (3)

 

 

Kültür Turları ile Avrupa’yı Yeniden Keşfedin

Popüler bölgeleri gezmek yerine çok az kişinin bildiği yerleri keşfetmek, unutulmaz bir kültür turu yapmak da güzel bir seçenek olabilir. İskoçya’nın gizemli kalelerinde dolaşmak ya da İngiltere’nin yemyeşil köylerinde Shakespeare’nin ilham kaynağı olan yerleri gezmek size bambaşka bir yurtdışı turu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bedeninizi dinlendirmek ve ruhunuzu şımartmak için Fransız Rivierası’ nın birbirinden güzel kentlerini gezebilir, Cinque Terre’deki evlerin ve doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

supernicevisit (1)

 

Görüşmek üzere, şimdiden iyi tatiller

 

 

 

Yazar hakkında

yorum yok

İstanbul’ da boğaz keyfi

Istanbul’ un güzel Boğazı…  insanı alıp kendinden başka diyarlara götür müyor mu sizcede? Her anı bir başka güzel, güneş doğarken ayrı batarken ayrı güzel boğazın ...
%d bloggers like this: