3 Ayrı Mekan, 3 Ayrı Tarz

0
image_144

Sevgili Begümcüm ile geçtiğimiz haftalardaki İstanbul ziyaretim sırasında, bir cuma aksamı çok güzel gezdik. :) Art arda 3 farklı tarzda, 3 ayrı mekana gittik.

Önce arkadaşımızın ve nişanlısının Latin gecesine uğradık. Birbirinden güzel/ çeşitli dansların, birbirinden başarılı eğitmenlerinin önderliğinde öğretildiği Ataşehir Botanik çarşının içerisinde DanceXtremo adlı dans okulları var.

 Her cuma saat 22:00′ den sonra Göztepe Minibüs yolunda bulunan Jimmy Joker de salsa gecesi düzenliyorlar. Aklınızda bulunsun :)

Dancextremo by Mert Ülger Latin Party @Jimmy Joker ,http://www.dancextremo.com/

Salsa gecesinden sonra Taksime doğru yola çıktık. Tabiki cuma akşamı, trafik malum… Üsküdar’dan Motor ile Beşiktaş’a geçip oradan yarım saat içerisinde Taksim’e ulaştık. İyi de oldu, çok özlemiştim deniz havasını, İstanbul’umun.

İstanbul’um

Taksim’de, Galatasaray Lisesi civarında olan Tektekçi‘ ye gittik. Daracık bir sokakta, binlerce insan! ama yinede çok ama çok keyifli. Müzikler güzel, shotlar binbir çeşit. Mutlaka üç beş grup insan tanıdık çıkıyor. Tektekçi bence bir geçiş mekanı, uzun uzadıya durmalık bir mekan değil. Mekan işletmesinin de amaçladığı da bu yönde olsa gerek.
Kışın nasıl bir sunum, mekan olacak merak ediyorum. Geçtiğimiz kış gitme fırsatı bulamamıştım, İstanbul’a geldiğimde gidip bakacağım.

Tektekçi’ de Begümcüm

Tektekçi’ de

Tektekçi’ de biz

Bol gülümsemeli hoş birkaç saat geçirdikten sonra Ortaköy’de bulunan gece kulübü, Anjelique‘ e doğru yola çıktık. Burası İstanbul’da en beğendiğim gece kulüplerinden bir tanesi. Mükemmel boğaz manzaralı, ve harika bir dekorasyonu, atmosferi var.

 

3 değişik tarz, 3 ayrı mekan, 1 gece.
Sonu komik ayni zamanda ilginç  bitse de çok hoş bir gün oldu. :))      
Teşekkür ederim Begümcüm ve sevgili arkadaşlarım…

 

Anjelique, http://www.anjelique.com.tr/turkish

Anjelique iç mekan, http://www.anjelique.com.tr/turkish 

Yazar hakkında

yorum yok

Bodrum’ dan Kos Adasına nasıl gidilir?

Bodrum’ dasınız ve bir değişiklik istiyorsunuz… Bodrum’dan Kos Adasına gitmeye ne dersiniz? Bodrum’ dan Kos Adasına nasıl gidilir? Bodrum’ dan Kos Adasına gitmek çok kolay. ...
%d bloggers like this: